Večerní čchi-kung pro zklidnění a dobrý spánek

Odložte to, co vás tížilo celý den, abyste měli večer čistou hlavu a mohli dobře spát.

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

0.00 

Chcete se večer účinně zbavit únavy, vnitřní horkosti a zklidnit hlavu, která vám jede na plné obrátky, abyste mohli odpočívat a pak i dobře spát? Alice vás naučí, jak to udělat. V lekci začnete jemným uvolněním a protažením krku, ramen a zad. Pečující pozornost budete věnovat ledvinám, ve kterých je uložená vaše životní síla a které horkost z celodenního stresu vysušuje a oslabuje. Zakončíte příjemnou meditací, díky které necháte odejít vše, co bylo, abyste se mohli uvolnit a jen tak spokojeně být.

Alice k této lekci říká:

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Admin
biljana@atlas.cz
7 měsíce 11 dny před

Fantastické cvičení!
Krásně jsem se uvolnila před spaním. Děkuji Alice!
Přidávám do oblíbených 🙂
Zdravím Biljana

Admin
Alice
4 měsíce 29 dny před

Skvělé Biljano, díky moc.

Člen
anna.skodova@centrum.cz
7 měsíce 4 dny před

Wau, to bylo něco překrásného, děkuji Alice.

Admin
Alice
4 měsíce 29 dny před

Díky moc, Anno.

Admin
Iveta Vodičková
7 měsíce 4 dny před

Dobrý den Alice, děkuji za tuto lekci. Zajímavé pro mne bylo, že jsem při meditaci sedla se zkříženýma nohama, že to tedy chvíli vydržím, vždy mne bolí kyčle, táhnou vazy v kolenou,celkově je to pro mne nepříjemné. Tentokrát mne ale kyčle i kolena pustily, postupně se vše ještě uvolnilo a já cítila lehkost a bylo mi poprvé v životě v tomto sedu PŘÍJEMNĚ!! Tak jsem si říka, jseš mrtvá na spodek, z toho už nevstaneš!:-D Vstala jsem bez sebemenších problémů, spala jak nemluvně, tedy v posteli jsem si ještě masírovala s Pavlem břicho, ale teď ráno jsem se probudila lehká a uvolněná a ve skvělé náladě. Po Vašich cvičeních jsem vždycky mnohem výkonnější a spokojenější celý den a čas, který cvičení věnuji se mi, řekla bych, mnohonásobně vrátí, pokud budu přihlížet jen ke své výkonnosti. A pocit omládnutí a snazší zvládání některých složitějších věcí v životě je snad ještě víc, než to, že stihnu mnohem víc úkolů během dne s menším úsilím. Děkuji, jsem šťastná, že děláte to, co s Pavlem děláte. Iveta

Admin
Alice
4 měsíce 29 dny před

Milá Iveto, velice děkuji za krásný ohlas, který jste nám napsala. Zkušenost uvolněných nohou, které vsedě na zemi nebolí, musela být skvělá. Vaše zkušenost je moc hezkým příkladem toho, že bolest, o které si myslíme, že je způsobená zkrácenými svaly a vazy, může mít původ ve stagnaci energie. Když se energie v těle rozproudí, blokáda se rozpustí a uvolní se i ztuhlost ve svalech a vazech. Jsem nadšená, že máte díky cvičení více energie a zvládáte život s přehledem. Jste skvělá, že s námi cvičíte. Děkujeme.

Admin
Hana Turnerová
6 měsíce 16 dny před

Ďakujem Alica – bolo to veľmi príjemné a uvoľňujúce 🙂 Hanka

Admin
VĚRA NOVÁKOVÁ
6 měsíce 8 dny před

Závěrečnou meditaci jsem si dala v lehu na zádech s pokrčenýma nohama, dèkuji za příjemně vedenou lekci!VeraN.

Admin
Pavel Simon
6 měsíce 17 hodiny před

Výborně, Věro, je třeba si umět udělat pohodlí 🙂 Ať se vám hezky cvičí! Pavel