Začněte s námi
cvičit hned teď
a naučte se
Umění energie

Je to jednoduché! Předplaťte si, jak dlouho s námi chcete cvičit a pak cvičte, co chcete.

Členům jsou přístupné všechny lekce, programy a výzvy bez rozdílu po celou dobu trvání předplatného.

Zvolit můžete předplatné:

na měsíc

490 Kč /
19,90 Eur

 

na rok

4900 Kč /
199 Eur

Ušetříte 2 měsíční předplatné

Jak to funguje?

Vaše předplatné začíná běžet v momentu úhrady platby na náš účet. Přístupové údaje do členské sekce vám přijdou po úhradě na váš email. A můžete začít cvičit!

Předplatné jste zaplatili kartou, nemusíte se tak o nic dalšího starat. Týden před koncem předplacené doby vám pošleme informace o tom, že za 7 dnů dojde k automatickému stržení platby na další období.

Jestliže nebudete chtít ve cvičení pokračovat, můžete předplatné kdykoliv zrušit ve svém účtu. V opačném případě nemusíte dělat nic a jen si užívat cvičení.

Více informací najdete v našich Obchodních podmínkách.

Dárkové poukazy

Naše měsíční a roční předplatné na Umění energie je možné také darovat! Pokud chcete svým blízkým věnovat něco, co jim může jen a jen prospět, tak jste tady správně. U nás najdou péči zacílenou na zdraví, prevenci a řešení konkrétních potíží. Můžete si vybrat, zda jim chcete věnovat měsíc nebo dokonce celý rok cvičení pro zdraví a vitalitu. Stačí vyplnit objednávkový formulář zde a my zařídíme zbytek.

 

 

 

Garance vrácení ceny

Umění energie by vám mělo dělat radost. Kdyby ne, napište nám do 14 dnů od zaplacení předplatného a my vám bez otázek vrátíme celou zaplacenou cenu na váš účet.