Programy

Máte chuť jít víc do hloubky? Vyberte si téma, které vás zajímá, a zapojte se do našich programů. 

nezahájeno

Čchi-kung pro dobrý odpočinek a spánek

Správná příprava na spánek je stejně důležitá jako dobrá postel. Objevte pečující techniky z čchi-kungu, které vám pomohou nachystat se na spánek na 3 úrovních: uvolněním těla, vyrovnáním proudění energie v těle a ztišením rozrušené mysli. Po kvalitní přípravě hladce vklouznete do spánku a dobře se vyspíte až do rána.

nezahájeno

Zdravá záda krok za krokem

Zlepšete si kondici svých zad a ulevte jim od napětí a bolesti v pěti na sebe navazujících lekcích. Nabídněte páteři a zádům jednoduchá cvičení, kterými je rozhýbete, uvolníte a zbavíte pocitů tlaku a ztuhlosti.

nezahájeno

Zpevněné břicho a silný střed těla

Posilujte své břicho a střed těla vědomě, bez přehnaného úsilí, s ohledem na to, jak se právě cítíte. Aktivujte a zpevněte svaly břicha, boků a dolních zad.

nezahájeno

Spokojená chodidla bez bolesti

Bez chodidel daleko nedojdeme. Proto je třeba o ně pečovat, aby byla zdravá a spokojená. Alice vás v tomto programu naučí, jak na to.

nezahájeno

Zdravá kolena a silné nohy bez bolestí

Dopřejte komplexní péči svým kolenům pomocí zdravého pohybu, energetických cvičení a léčivého doteku a vraťte sílu svým nohám, aby vás nesly s lehkostí.

nezahájeno

Základní zkušenosti čchi-kungu

Objevte s Pavlem základní zkušenosti, které vám může čchi-kung nabídnout a posuňte svou vlastní praxi o pořádný kus dopředu.