Spokojená chodidla bez bolesti Bez zdravých chodidel daleko nedojdeme. Proto je třeba o ně pečovat, aby krásně fungovala a byla spokojená. Alice vás v tomto programu naučí, jak na to. Počet lekcí7 NáročnostTak akorát Co se naučíte Na zdravé nohy je nejlépe jít od podlahy, takže od chodidel. V programu budete nejdřív objevovat, z jakých … Číst dál

Spokojená chodidla bez bolesti

Bez zdravých chodidel daleko nedojdeme. Proto je třeba o ně pečovat, aby krásně fungovala a byla spokojená. Alice vás v tomto programu naučí, jak na to.

Počet lekcí
7

Náročnost
Tak akorát

Program_Spokojena_chodidla_3

Co se naučíte

Na zdravé nohy je nejlépe jít od podlahy, takže od chodidel.

V programu budete nejdřív objevovat, z jakých částí se vaše chodidla a nohy skládají. Nebojte se ale, nepůjde o žádné složité vysvětlování. Alice vám všechno ukáže a vy si to hned vyzkoušíte sami na sobě.

Vybaveni znalostmi z prožitkové anatomie se stanete architekt vašich kleneb, které musejí být pružné, aby kolena netrpěla. Budete srovnávat paty, abyste měli správně těžiště a nekřivili si páteř. Rozhýbete své kotníky, abyste je měli pružné a zvládali dřepy jako za mlada. Propojíte je s koleny a kyčlemi a vaše dolní končetiny najednou ožijí a získají nový přísun energie.

Vaše kroky získají lehkost a vaše nohy volnost, kterou si rozhodně zaslouží a kterou potřebují, aby vás dokázaly nosit neúnavně po celý život všude tam, kam se vám zachce se vydat.

Pro koho je program určený

Program je určený pro každého jako prevence potíží s chodidly, kotníky a prsty na nohách. Využijete ho ale i tehdy, pokud už nějaké potíže máte, například vbočené palce (haluxy), kladívkové prsty na nohách, propadlou příčnou nebo podélnou klenbu (ploché nohy), nerovnoměrně zatížené strany chodidel, zatuhlé kotníky nebo jestli vás prostě chodidla bolí.

Od začátečníků až po pokročilé studenty.

Doporučený postup

Lekce v programu můžete procházet svým tempem a můžete je cvičit v libovolném pořadí.

Podle Alice je ideální, když začnete lekcemi prožitkové anatomie, abyste objevili svá chodidla a dolní končetiny zevnitř. Pak pokračujte jednotlivými lekcemi v programu. Začínají jednodušším cvičením na jednotlivé části chodidel a končí kompletní lekcí, kde všechny nabité zkušenosti a dovednosti krásně zúročíte.