Reference

Přečtěte si, v čem vám naše lekce pomohou

Moc děkuji za všechny nádherně promyšlené sestavy! Věnuji každý den jedné, dnes mne potěšila sestava na 11 posílení nohou, se kterou cítím tolik pozitivního přínosu. Škoda, že můj den už není delší, abych mohla znovu prožívat meditace pohybem a další jedinečná cvičení.

Dagmar A.

Cvičení s Alicí je příjemné jako hřejivý mateřídouškový obklad, pohlazení a milé příjemno. Pavel je vždy stabilní, solidní hluboko zakořeněný základ. Prostě něha a fortel a když je obojí dávkováno ve vyvážené míře je to elixír. Užívám to s velkou rozkoší.

Irena P.

Ďakujem vám srdečne za vašu obetavosť a čas, ktorý nám všetkým priaznivcom venujete. Ja si už ani neviem predstaviť ráno bez vašich cvikov. Poskladala som si svoju zostavu najobľúbenejších cvikov. Keďže som masérka, tak si uvoľňujem hlavne ruky, paže, nohy… skrátka z každého rožka troška. Aj keď niektoré zdravotné problémy ešte pretrvávajú, cítim sa oveľa lepšie, slobodnejšie. A čo ma najviac potešilo, už som 2x pri cvičení pocítila v dlaniach tú pravú nefalšovanú energetickú guľu . Až mi od radosti slzičky vyskočili. Ďakujem.

Renáta K.

Včera ráno stabilizace, večer imunita, dneska ráno omlazení a už se těším na večer na uvolnění: je to skvělé, díky!

Zuzana Š.

Děkuji za úžasné lekce, jsem už sice v tom věku, jak já říkám pozdního mládí, ale cvičení super, žádné trháky, vše plyne v klidu a pohodě, jsem ráda, že jsem na Vaše stránky narazila a přeji spoustu spokojených cvičících lidiček, moc děkuji.

Kristina H.

Chci poděkovat za cvičení s Alicí a Pavlem. Snažím se si cvičení užívat… základní postoj mi dává zabrat, ale pracuji na tom. Lekce na zápěstí, uvolnění ramen i na stabilitu jsem si fakt užila. Skvělé. U cvičení na solární pleteň se mi udělalo špatně při vydechování přes brčko. Je to normální? Asi jsem jako vždy moc aktivní i v dýchání…Vždy se musím pousmát, když při cvičení víte, kde právě dělám chybu – geniální. Zkušenost a praxe je u Vás obou evidentní. Děkuji Vám, že jsem se uzemnila, jsem pomalejší v dobrém, klidnější a cítím, že mám více energie.

Alena B.

Měli jsme se poznat dřív, vážení… Cvičím skoro celý život /82let/, ale takovou úroveň, obětavou lásku, kterou nám věnujete, jsem dosud nepotkala. Jsem nadšená a okamžitě prožívám zlepšení, která tak moc již potřebuji, třeba se mi vrací spánek, čchi do zlomené ruky… a budou další. Už Vás neopustím. S vděčnou láskou objímám.

Dagmar A.

Po lekci uvolnění hlavy a ramen žasnu. Dokonalé:) Mé cvičení se opravdu posouvá novým směrem. Dnes se chystám na lekci Uvolnění solární pleteně. Už se moc těším, co nového zase objevím.

Nelly

Obrovsky ďakujem za lekciu o stabilite a uzemnení, toto mi naozaj chýbalo a pomohlo a bude pomáhať. Mám vážne problémy s nespavosťou, ja to vnímam tak, že práve kvôli chýbajúcemu uzemneniu – doteraz jediný spôsob akým som sa vedela uzemniť bolo ťažké jedlo (o liekoch radšej ani nehovoriac). Po prejdení lekcie som snáď prvýkrát v živote vedome vnímala svoje chodidlá, planétu Zem a spojenie s ňou a to, čo uzemnenie ozaj znamená.

Zuzana M.

Cvičení na bederku je naprostá lahůdka. Uvolní a oživí to krásně celou páteř. Cítím se po tom jak znovunarozená. Všechny pohyby v páteři jakoby dlouhou dobu příjemně doznívají. Všechno co jsem se v čchi-kungu naučila, je jako přebohatý švédský stůl ze kterého si můžeš cokoliv vzít a ukojit hlad nebo prostě jen tak pro potěchu umlsávat. Díky moc. Jste prostě dobří a ještě to umíte krásně předávat dál.

Irena P.

ahoj Alice, Pavle. Nějakou dobu už s vámi cvičím a bylo to fajn, praktikuji sestavu ráno jako cvičení na rozhýbání. Chyběla mi ale jedna složka, kterou jsem hlavně očekával a to práce s energií. Teď je to tady a je to super! Každý drobný detail ve vašich komentářích cvičení opravdu posouvá na úplně jinou úroveň. Díky za to.

Pavel M.

Konečně jsem se „dokopala“ otevřít první video a začít cvičit. Sleduji Alici a její projev je krásně jemný, zklidňující. Velice příjemný zážitek – i když jsem si při cvičení připadala jako medvídek a byla vděčná, že mne nikdo nevidí ? ale ani tak jsem si nepřipadala nepatřičně. Jsem vám moc vděčná, že tohle děláte ? Poprvé jsem si nepřipadala nevhodně, když si nedám nohu za krk a nezvládnu dokonale všechny pozice. Naopak… Cítím se mnohem lépe na těle i na duchu. Ten příjemný zážitek mnohem víc motivuje k dalšímu cvičení ? děkuju.

Barbora O.