Vyzkoušejte Umění energie

Naučte se jednoduchá a praktická cvičení, která podpoří vaše zdraví, klid mysli a radost ze života.

Začít pečovat o své zdraví až ve chvíli, kdy onemocníte, je dle tradičního čínského přísloví jako začít kopat studnu v momentu, kdy dostanete žízeň. Je to zkrátka pozdě.

Všichni ve svém životě potřebujeme nástroje a postupy, které nám umožní se o sebe dobře starat, abychom vedli dlouhý a spokojený život, naplněný energií a mohli se věnovat vztahům, činnostem a věcem, které nám dělají radost.

Člověk přitom není živý stroj, jak by se mohlo zdát z náhledu západní medicíny. Každý jsme komplexní bytost a naše zdraví je ovlivňováno psychickým stavem, emocemi, úrovní stresu, životosprávou a životním stylem každého z nás.

Umění energie vzniklo, aby vám zprostředkovalo tento celistvý pohled na zdraví. Zkušení učitelé v něm využívají prvky jógy, čchi-kungu, meditace, akupresury a dalších technik k tomu, abyste se každý den mohli cítit lépe.

Získejte své první lekce Umění energie zdarma

Výběr našich lekcí stavíme na souladu člověka s rytmy přírody a tím, které části těla právě potřebují péči. Zároveň chceme, abyste se seznámili s více učiteli a našli cvičení, které vám sedí nejvíce. Vyzkoušejte třeba:

Dost energie na celý den

s Pavlem Simonem
39 min. 

Nastartujte své dýchání a zažívání a jeďte na vlně energie celý den.

Síla pohnout horou

s Alicí Simonovou

38 min. 

Pěstujte sílu, odolnost a vytrvalost způsobem, který vás nevyčerpá, ale občerství.

Rozhýbání páteře, abyste neměli kulatá záda

s Alicí Červinkovou
49 min. 

Oživte svou páteř jemnými rotacemi, abyste se mohli krásně narovnat.

Co říkají naši studenti

Stačí zadat e-mail a hned můžete cvičit!

Po zadání e-mailu vám přijde link na 3 lekce Umění energie zdarma. Většinou ho najdete ve složce pro hromadně doručovanou poštu jako jsou Hromadné na seznam.cz nebo Promo akce na gmail.com. Přetažením emailu do hlavní složky doručené pošty zajistíte, že vám žádný další email od nás neunikne. Na ty nejdůležitější vám upozorníme SMS na váš mobilní telefon, pokud jej vyplníte.

Kromě lekcí od nás získáte více informací o tom, co to Umění energie je a jak ho můžete využít ve svůj prospěch. Zasílání e-mailů můžete kdykoli zrušit. Není v tom žádný problém.