Vyzkoušejte Umění energie

Naučte se jednoduchá a praktická cvičení, která podpoří vaše zdraví, klid mysli a radost ze života.

Začít pečovat o své zdraví až ve chvíli, kdy onemocníte, je dle tradičního čínského přísloví jako začít kopat studnu v momentu, kdy dostanete žízeň. Je to zkrátka pozdě.

Všichni ve svém životě potřebujeme nástroje a postupy, které nám umožní se o sebe dobře starat, abychom vedli dlouhý a spokojený život, naplněný energií a mohli se věnovat vztahům, činnostem a věcem, které nám dělají radost.

Člověk přitom není živý stroj, jak by se mohlo zdát z náhledu západní medicíny. Každý jsme komplexní bytost a naše zdraví je ovlivňováno psychickým stavem, emocemi, úrovní stresu, životosprávou a životním stylem každého z nás.

Umění energie vzniklo, aby vám zprostředkovalo tento celistvý pohled na zdraví. Zkušení učitelé v něm využívají prvky jógy, čchi-kungu, meditace, akupresury a dalších technik k tomu, abyste se každý den mohli cítit lépe.

Získejte své první lekce Umění energie zdarma

Výběr našich lekcí stavíme na souladu člověka s rytmy přírody a tím, které části těla právě potřebují péči. Zároveň chceme, abyste se seznámili s více učiteli a našli cvičení, které vám sedí nejvíce. Vyzkoušejte třeba:

Dost energie na celý den

s Pavlem Simonem
39 min. 

Nastartujte své dýchání a zažívání a jeďte na vlně energie celý den.

Síla pohnout horou

s Alicí Simonovou
38 min. 

Pěstujte sílu, odolnost a vytrvalost způsobem, který vás nevyčerpá, ale občerství.

Rozhýbání páteře, abyste neměli kulatá záda

s Alicí Červinkovou
49 min. 

Oživte svou páteř jemnými rotacemi, abyste se mohli krásně narovnat.

Co říkají naši studenti

Stačí zadat e-mail a hned můžete cvičit!

Po zadání e-mailu a po jeho potvrzení vám přijde link na 3 lekce Umění energie zdarma. Kromě lekcí od nás získáte více informací o tom, co to Umění energie je a jak ho můžete využít ve svůj prospěch. Zasílání e-mailů můžete kdykoli zrušit. Není v tom žádný problém.