Čchi-kung pro spokojené břicho a zdravá střeva

Správně fungující střeva jsou základem zdraví a dobré nálady.

fotografie vyučujícího

Pavel Simon

Čchi-kung pro spokojené břicho a zdravá střeva

Existují 4 důvody, proč mívají lidé potíže s vyměšováním. Zaprvé je to nevhodná strava, která vysušuje a je chudá na vlákninu (o tom tato lekce není). Zadruhé je to stres, kdy se vaše tělo stáhne a nedokáže uvolnit břicho dost na to, aby vše nepotřebné mohlo odejít. Zatřetí je to stagnace energie a chlad v oblasti břicha. Začtvrté je to obecně malá schopnost nechat v životě věci plynout a nechat odejít to, co už není potřeba. V této lekci se s Pavlem budete věnovat třem posledním důvodům špatně fungujícího vyměšování, kdy pomocí čchi-kungových pohybů, postojů, příjemné automasáže a akupresury přivedete do břicha energii a nastartujete v něm všechny procesy, které jsou potřeba. Lekci zakončíte jednoduchou meditací, která posílí vaši schopnost vzdát se toho, co už vám v životě neslouží, abyste byli svobodnější a měli víc prostoru na to žít.

Pavel k této lekci říká:

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
anna.skodova@centrum.cz
3 roky 4 měsíce před

Dnes jsem si vybrala ,jako první lekci, právě tuto.Moc jsem si to užila,nahromadila jsem krásnou energii a cítím se skvěle.Děkuji, Pavle.

Admin
3 roky 4 měsíce před

Rádo se stalo, Anno 🙂 Díky za hezkou zpětnou vazbu 🙂 Ať se vám hezky cvičí! Pavel

Člen
Marie Kurková
3 roky 4 měsíce před

Krásná lekce a pociťuji detoxikační efekt druhý den ráno jsem se dokonale vyprázdnila a zase v této lekci bylo hodně nového těším se na další. Marie

Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
3 roky 3 měsíce před

Děkuji za příjemně vedené cvičení, bříško je v pohodě! Mám za sebou on line kurz pro začátečníky, kde jsou základní cviky krásně vysvětleny a tak si užívám další vaše tématická cvičení.
DĚKUJI VěraN,