Proč a jak se spřátelit s vnitřními orgány

Šťastné vnitřní orgány jsou základem vašeho zdraví a spokojenosti.

fotografie vyučujícího

Pavel Simon

Proč a jak se spřátelit s vnitřními orgány

Jaký máte vztah ke svým vnitřním orgánům? Třeba k srdci, plicím nebo ledvinám? Jsou pro vás důležitými parťáky na cestě životem, nebo jsou to otroci, kteří musejí dřít do úmoru a na jejichž potřeby nehledíte? Nebo třeba ani nevíte, že a kde nějaké vnitřní orgány máte, dokud nepřestanou fungovat a neonemocní? Mít láskyplný vztah k vnitřním orgánům a pečovat o ně je základem dobrého zdraví. Pavel vám v této lekci nejen vysvětlí, kde vnitřní orgány jsou a v čem jsou pro vás důležité, ale ukáže vám tak, jak si k nim najít cestu. Díky tomu budete moci jít se svými vnitřními orgány ruku v ruce vaším životem daleko zdravější a spokojenější.

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Admin
monikakrecanova@seznam.cz
3 roky 2 měsíce před

Moc děkuji! Pohlazení a úsměv 🙂

Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
2 roky 2 měsíce před

Děkuji , po týdenní nedobrovolné pauze, viróza v dýchacích cestách, mě Vaše laskavé vedení s pozorností na vnitřní orgány postavilo zase na nohy! Ráda bych s nimi souzněla, je to zajímavé takto ve cv, se na ně napojit.

Admin
2 roky 2 měsíce před

Díky, Věro, za hezký komentář. Já mám tohle cvičení také moc rád. Někdy mi přijde snadné zapomenout na to, že všechny ty důležité věci, kterým se v životě chceme věnovat, závisí na tom, jak dobře fungují naše vnitřní orgány a že je fajn o ně pečovat. Mám radost, že jste opečovala ty svoje a držím palce, aby fungovaly krásně a spokojeně 🙂 Ať se vám hezky cvičí! Pavel