Proč a jak se spřátelit s vnitřními orgány

Šťastné vnitřní orgány jsou základem vašeho zdraví a spokojenosti.

fotografie vyučujícího

Pavel Simon

Proč a jak se spřátelit s vnitřními orgány

Jaký máte vztah ke svým vnitřním orgánům? Třeba k srdci, plicím nebo ledvinám? Jsou pro vás důležitými parťáky na cestě životem, nebo jsou to otroci, kteří musejí dřít do úmoru a na jejichž potřeby nehledíte? Nebo třeba ani nevíte, že a kde nějaké vnitřní orgány máte, dokud nepřestanou fungovat a neonemocní? Mít láskyplný vztah k vnitřním orgánům a pečovat o ně je základem dobrého zdraví. Pavel vám v této lekci nejen vysvětlí, kde vnitřní orgány jsou a v čem jsou pro vás důležité, ale ukáže vám tak, jak si k nim najít cestu. Díky tomu budete moci jít se svými vnitřními orgány ruku v ruce vaším životem daleko zdravější a spokojenější.

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Admin
monikakrecanova@seznam.cz
1 rok 10 měsíce před

Moc děkuji! Pohlazení a úsměv 🙂

Admin
VĚRA NOVÁKOVÁ
10 měsíce 18 dny před

Děkuji , po týdenní nedobrovolné pauze, viróza v dýchacích cestách, mě Vaše laskavé vedení s pozorností na vnitřní orgány postavilo zase na nohy! Ráda bych s nimi souzněla, je to zajímavé takto ve cv, se na ně napojit.

Admin
Pavel Simon
10 měsíce 17 dny před

Díky, Věro, za hezký komentář. Já mám tohle cvičení také moc rád. Někdy mi přijde snadné zapomenout na to, že všechny ty důležité věci, kterým se v životě chceme věnovat, závisí na tom, jak dobře fungují naše vnitřní orgány a že je fajn o ně pečovat. Mám radost, že jste opečovala ty svoje a držím palce, aby fungovaly krásně a spokojeně 🙂 Ať se vám hezky cvičí! Pavel