Cvičení vsedě pro posílení plic

Vyživující cvičení pro lepší dýchání, více energie a dobrou imunitu

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

Cvičení vsedě pro posílení plic

Dýcháním zásobujete své tělo nejen čerstvým vzduchem, ale také čerstvou energií, která ho oživuje. Oslabený systém plic se může projevit únavou, pocity chladu po těle, bledostí a celkovým úbytkem vitality. Podpořte své plíce nenáročným cvičením vsedě. Jednoduchou automasáží uvolníte dýchací cesty a rozproudíte energii v hrudníku a v meridiánu plic. Dvěma cvičeními ze zdravotního čchi-kungu, která spojují pohyb, dech a léčivý zvuk pro plíce posílíte energii plic a zbavíte se únavy. Věnujte se cvičení opakovaně v období podzimu a kdykoliv během roku, když máte oslabené plíce a dýchání, slabý hlas, alergii, astma nebo jinou potíž související s dýchacím systémem.

Katalogové číslo: UE140 Kategorie: Štítky: ,

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
Jitka Stiessová
1 rok 1 měsíc před

Báječná lekce! Děkuju (((:

Člen
Marie Kurková
1 rok 1 měsíc před

Krásné a očisťující a pro dobrou náladu. Děkuji

Člen
adriena.mala@seznam.cz
1 rok 27 dny před

Perfektní, děkuji. Krásně prodlužuje výdech a následně nádech

Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
1 rok 23 dny před

Alice,prosím, mám dotaz, může se masáž provádět v akutním stavu rýmy a překrvených nosních dutin?Můžu to doporučit 3.leté holčičce?Děkuji VeraN.

Admin
1 rok 23 dny před

Milá Věro, díky za dotaz. Masáž na rýmu můžete klidně vyzkoušet. Mně osobně pomáhá hlavně masáž nosních dírek a dutin. Skvělé jsou také esenciální oleje, třeba v nějakých kapičkách nebo spreji. Mám vyzkoušený sprej od Puressentiel. Držím palce, ať rýma brzy přejde. A

Člen
Iveta Vodičková
1 rok 11 dny před

Děkuji Alice za příjemnou a opět účinnou lekci, cítila jsem se unavená a smutná a teď se po dvaceti minutách usmívám a cítím se skvěle.