Vylaďte své emoce a buďte v pohodě

Harmonizující čchi-kung pro zdraví orgánů a psychickou pohodu

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

Vylaďte své emoce a buďte v pohodě

Rozhodí vás občas něco z rovnováhy a ovládne vás nějaká emoce? Pohltil vás někdy strach, smutek, frustrace, hněv nebo jiná emoce a nebylo vám to příjemné? Připadá vám, že se vám v životě emoce střídají jako na houpačce a unavuje vás to? Převládá u vás některá emoce a nedaří se vám ji překonat? Jemné čchi-kungové pohyby, mudry a vizualizace v této lekci se zaměřují na podporu a vyladění 5 orgánových soustav a elementů, které mají přímý vliv na to, jaké emoce v životě prožíváte. Dozvíte se, jak pomocí cvičení můžete podporovat zdravé, konstruktivní emoce, které vás pohánějí k růstu, obohacují vás a dělají vám dobře. Naučíte se, jak můžete vyrovnat emoce, které vás ovlivňují příliš silně a komplikují vám život, nebo se vám jich nedostává, a proto ve vašem životě něco chybí. Cvičení jsou jemná, nenáročná a vhodná pro každého.

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
Marie Kurková
1 rok 3 měsíce před

Milá Alice, opět nádherná lekce.Emoce se mnou cloumaly a hlavně pocity hněvu , prošla jsem několikrát první emoci a výsledek je úžasný, ale před tím jsem nemohla usnout a měla jsem pocit, že ta energie zablokovaná proudí ze mě ven a trochu mě vše bolelo,vibrovalo a musela jsem 1 den odpočívat. moc děkuji Marie

Člen
Marie Kurková
1 rok 25 dny před

Milá Alice.prošla jsem všechny emoce a dozvěděla jsem se o sobě a mých reakcí na různé situace více než jakéko-li terapeutické sezení. Opět mě to utvrdilo v tom, že jsem schopná sama tím projít a poučit se /jsem trochu tvrdohlavá/ a opuštění a nelpění mého ega – to mě pomohlo cvičení s plícemi a tl. střevem.Moc děkuji za tyto nástroje a jednou jsem četla “nebyl to jen planý oheň , co hnal mě až sem”-Krásné léto ..

Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
10 měsíce 17 dny před

Úžasná lekce s přednáškou spojenou s praktickými cvičeními o emocích. Jak rozpustit, vydýchat, nechat zdravě projít hněv,radost, smutek celým člověkem. Děkuji!