Ztišení jaterního ohně

Jednoduchá praxe pro utišení jaterního ohně

fotografie vyučujícího

Pavel Simon

Ztišení jaterního ohně

Jaterní oheň se projevuje vnitřním napětí, nervozitou, návaly hnevu, netrpělivostí a bolestmi hlavy. Pavel vás v této lekci načí jednoduchou techniku, která vám pomůže jaterní oheň utišit a nabýt zpět ztracenou rovnováhu. Jako všechno v Umění energie, slouží i jako prevence, aby se váš oheň jater neutrhnul a nezpůsobil vám potíže.

Katalogové číslo: UE104 Kategorie: Štítky: ,

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
2 roky 2 měsíce před

Děkuji! Zkusím praktikovat,mám občas takové divné pocity u srdíčka, od té doby ,co mi vandalové zničili vše v baráčku po prarodičích, a já právě u soudu jednoho , /kterého usvědčili podle DNA ,dostal rok s ostrahou / musela poznat. Neovladatelně se mi srdce rozbuší a není mi dobře.

Admin
2 roky 2 měsíce před

Dobrý den, Věrko, mrzí mě, že jste měla takovou ošklivou zkušenost. To nikomu nepřidá. U podobných traumat je nejlepší cestou spojit se s tělem a uvolnit v něm. Energie traumatu, která je v těle polapená, se tím uvolní. Je to přesně ta energie, která vám způsobuje bušení srdce. Napadá mě, že by vám mohla udělat dobře lekce https://umenienergie.cz/lekce/prvni-krok-na-ceste-k-pratelstvi-se-svym-telem/. Moc na vás myslím a držím vám palce! Pavel