Víkendový kurz s Alicí a Pavlem “Pramen života” 17. – 19. listopadu 2023 na Sázavě

Dopřejte si volný víkend v přírodě a využijte ho k přípravě organismu na období zimy. Na pobytovém kurzu s Alicí a Pavlem podpoříte systém ledvin a močového měchýře, rozhýbete a posílíte bedra a dolní končetiny a doplníte zásoby energie, aby vám přes zimu nedošla. Při objednávce použijte slevový kód PZT23. Více informací a přihlášku najdete na https://orelvhnizde.cz/vikendove-kurzy-cchi-kung/kurz-cchi-kung-pramen-zivota-kouty-listopad-2023/. Využijte možnost setkat se s učiteli Umění energie, jít ve cvičení do hloubky a mít možnost se zeptat na to, co vás zajímá. Neváhejte dlouho, počet míst je omezený. Těšíme se na vás.

Živé lekce v říjnu a v listopadu 2023 na Umění energie

Připojte se v říjnu a v listopadu k živým lekcím s Alicí a podpořte své zdraví. 16. října splní Alice vaše přání a pomůže vám vytvořit více pohodlí v kříži a bedrech pomocí jemných pohybů z jógy a čchi-kungu. V pondělí 23. října podpoříte své plíce a zlepšíte dýchání očisťujícím čchi-kungem pro plíce. 13. listopadu se můžete těšit na jógu pro otevřený hrudník, lehká ramena a paže a průchozí meridián plic. 27. listopadu si s Alicí zacvičíte kompletní sestavu 18 forem. Máte se na co těšit, tak se určitě připojte.

Víkendový kurz v Koutech – září 2023

Zveme vás na první víkendové cvičení s Alicí a Pavlem v Hotelu Kouty, které se koná od 15. do 17. 9. 2023. Tématem je síla středu – Vyživující čchi-kung pro spokojenou slezinu a žaludek. Jako předplatitelé Umění energie získáváte lepší cenu se slevovým kódem JVS23. Bližší informace a přihlášku najdete na https://orelvhnizde.cz/vikendove-kurzy-cchi-kung/kurz-cchi-kung-jak-byt-ve-svem-stredu-kouty-zari-2023/. Těšíme se na vás!

Pružná síla bambusu – čchi-kung pro omlazení jater, šlach a fascií

1) Zveme vás na další živý víkend s námi ve dnech 28. – 30. 4. 2023 s názvem Pružná síla bambusu – čchi-kung pro omlazení jater, šlach a fascií. Na ceně ušetříte 300 Kč při platbě do 31. 3. 2023 a k tomu ještě dalších 200 Kč při použití vašeho kódu pro aktivní předplatitele Umění energie. Stačí v přihlašovacím formuláři napsat do políčka slevového kódu PSB23 a kliknout na Uplatnit. Těšíme se na vás! Ať se vám hezky cvičí! Alice a Pavel (více informací a přihláška na https://orelvhnizde.cz/vikendove-kurzy-cchi-kung/kurz-cchi-kung-pruzna-sila-bambusu-duben-2023/#)