Srdce je klidné jako průzračná voda

Vylaďte funkci srdce, krevní tlak i emoce pečujícím čchi-kungem

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

Srdce je klidné jako průzračná voda

Zdravé srdce, dobrý oběh krve a ideální tlak je dobré si zachovat po celý život. Naučte se o srdce pečovat zdravotním čchi-kungem a ulehčete mu práci. Otevřete tělo a podpořte oběh krve z trupu do končetin jemným protahováním. Ladnými pohyby z čchi-kungu obnovte rovnováhu jin a jang v těle. Srdci se díky tomu uleví od napětí, stísněnosti a nadměrného horka. Nalaďte se na srdce při závěrečné meditaci a nechte ho ztišit a regenerovat v dokonalém klidu a uvolnění. Vaše srdce lekci zvlášť ocení v horkých letních dnech a také v období, kdy je toho na vás hodně a jste ve stresu. Trpíte-li potížemi se srdcem nebo krevním tlakem, vracejte se k lekci pravidelně.

Katalogové číslo: UE200 Kategorie: Štítky: , ,

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
Marie Kurková
8 dny 18 hodiny před

Milá Alice, krásná lekce pro srdce v těchto horkých dnech a pro uvolnění stresu a napětí ” z jakéhoko – li důvodu´”. a to mě baví . Nemusím popisovat , jestli mě někdo ublížil a nemusím to znovu prožívat. Jen tak cvičím. Děkuji a přeji krásné teplé dny ” vždyť je léto”.

Člen
kalaova@seznam.cz
7 dny 22 hodiny před

Milá a laskavá lekce do horkých dnů. Díky za ní.

Člen
Jitka Stiessová
5 dny 20 hodiny před

Krásná pečující lekce!- dekuji… Je nádherné, jak z toho plynoucího klidu pohybů v závěru vyvstane pocit síly a stability… A to vše v hojnosti LÉTA! Krásné dny :)))