Uvolnění dolní části zad

Jógový flow pro pocit volnosti a pohody v bedrech a kříži

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

Uvolnění dolní části zad

0.00 

Máte pocit ztuhlosti, zkrácení nebo tlaku mezi obratli v bedrech? Připadá vám, že přicházíte o pohyblivost v dolní části zad, kterou jste ještě před časem měli? Jsou pro vás při cvičení jógy záklony v dolní části zad nepříjemné? Přidejte se k Alici v jejím jógovém flow. Učte se pohybu, který bedra a kříž nepřetěžuje, ale vede naopak k tomu, aby se na něm vyváženě podílela záda, břicho, boky, hýždě a různé svaly nohou. Vašim dolním zádům se díky tomu uleví, povolí se a prodlouží a naučí se spoléhat na pomoc okolních svalů. Jednotlivé sekvence se v lekci opakují, aby si vaše tělo nový přístup k pohybu zažilo a pamatovalo si ho.

Katalogové číslo: UE114 Kategorie: Štítky: , ,

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Admin
Jitka Stiessová
2 měsíce 18 dny před

Moje spodní záda jsou po cvičení velmi spokojená!- dostavila se úleva, větší pocit jistoty při pohybu, větší komfort. Jen levá kyčel s tím má víc práce, bude asi potřeba ji pomalu dávat stejné možnosti jako té pravé. Je to spojeno s menší protažeností v pravé postranní části těla, což je dlouhodobé…. Takže budu trpělivě pokračovat…:))) Díky!

Admin
VĚRA NOVÁKOVÁ
2 měsíce 17 dny před

Dnes jsem zrovna cítila nepohodu v bedrech, cvičení mi je krásně uvolnilo, už nebolí. Děkuji!

Admin
Hana Turnerová
2 měsíce 17 dny před

Ďakujem – zatiaľ je to náročné pre bedrá ale bude sa to zlepšovať. 🙂

Člen
Zdeňka Procházková
2 měsíce 1 den před

Dnes jsem se konečně dostala ke cvičení, cítila jsem ztuhlost v bedrech a bolest v křížích. Po cvičení se vše zlepšilo, ale zřejmě budu muset si lekci ještě dnes zopakovat ještě jednou pro velký úspěch. Alice, je to výborné cvičení i pro ženy mého věku. Ještě jednou diky. Zdenka