Vraťte kyčlím šťávu

Jemná odpolední jóga pro uvolněné a promazané kyčle

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

Vraťte kyčlím šťávu

Kyčle milují jemný, opakovaný, nenásilný pohyb, který je uvolní, rozhýbe a promaže. Stažené vazy a svaly kolem kyčlí se díky němu povolí a v kloubech vznikne více prostoru pro pohyb. Lekce vám zabere jen půl hodinky a odměnou vám budou nejen spokojené kyčle a lehký krok, ale také větší volnost v pánvi a dolní části zad.

Katalogové číslo: UE127 Kategorie: Štítky: , ,

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
Marie Kurková
1 rok 8 měsíce před

Milá Alice, opět úžasné cvičení, cítím takové prohřátí a uvolnění v kyčlích, protože jsem po operaci levé. kyčle / před 2 lety/ a artroza byla i na pr. kyčli /ale snížila se o I. stupeň/, tak jsem opatrnější a perfektně jsem vše zvládala /obě kyčle až do holuba/ a tam jsem trochu improvizovala. Trochu to dělá strach, ale poslouchám své tělo co mě dovolí a vím, že u tvého cvičení to bude příště zase o kousek více. Vřele doporučuji všem hlavně mladším ročníkům, jako prevenci.Já jsem vždy celý život cvičila a dopracovala jsem se až k operaci kyčle a v tom je právě ten problém. Neznala jsem komplex cvičení “Orla v hnízdě” – to propojení těla, mysli a ducha. Opět jenom v superlativech a asi k tomu musím přijít každý sám a odměna je sladká. Děkuji Marie

Člen
Petra Lišková
1 rok 8 měsíce před

Popsala bych toto cvičení na konci jako blaho po celém těle a moje kyčle moc děkují Alice 🙂

Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
1 rok 29 dny před

Posledních pár dní mě trápí levá kyčel, děkuji za cílené cvičení na kyčle. Dám vědět, co to se mnou udělalo…. moc děkuju!