Harmonie pomocí 5 prvků – delší verze

Využijte sílu k přírody k tomu, abyste se vyladili.

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

Harmonie pomocí 5 prvků – delší verze

Cítíte se rozladění, ve stresu, napětí, nebo proto, že vás trápí nějaká emoce, která se pořád vrací? Přijde vám, že nejste sami sebou, necítíte se dobře ve své kůži a chtěli byste s tím něco udělat? Alice si pro vás připravili tuto lekci, ve které vás naučí využít 5 základních sil, které v přírodě vládnou k tomu, abyste vyladili své tělo i mysl. Zjistíte, že na své potíže nejste sami, protože těchto 5 sil přírody je vám vždy k dispozici a jsou připravené vám pomoci. Stačí jen vědět, jak je využít. Tu lekci najdete tady i v kratší, méně náročné verzi, pokud máte málo času, nebo se vám nechce zase tak moc cvičit.

Alice k této lekci říká:

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
2 roky 11 měsíce před

Malý nebeský okruh ,Velký nebeský okruh, cvičení pro meridián vody, to jsou pro mne nová cvičení, děkuji za laskavé vedení sestavami. K závěru už jsem to neustála, boli nožky, chodidla.Dokončila jsem zašroubování energie v lehu na zádech.

Admin
2 roky 11 měsíce před

Zdravím, Věro, a mám radost, že se Vám nové sestavy líbily. Nedělejte si nic z toho, že vám napoprvé přišla lekce náročnější. Je opravdu výživná a má velmi silný účinek na tělo i energii. I zkušenému praktikujícímu bude trvat delší dobu, než se cvičení z lekce naučí a opravdu si je vychutná. Zkuste ji cvičit opakovaně několik týdnů a uvidíte, co dovede 🙂

Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
2 roky 11 měsíce před

Vracím se k vašim cvičení, jsou pro mne velkou vzpruhou. V době corona a zákazu pohybu mně vandalové totalně zdevastovali baráček po rodičích,/ zničili plyn.topeni tím ,že odřezali měděné trubky, kotel…odřezali baterie ,sprchu v čerstvě zrekonstruovane koupelně…. je to pro mne velmi stresové a náročné…děkuji za váš čas , nabíjím se u vás energii a snažím se rozdývhávat ten stres a bezmoc, ktery na mne dolehl.Ale jak se zpívá v písničce, dokud ještě žijem , je všechno Ok !?