Holografické dýchání – část 1

Hluboce uvolňující dýchání, kterým rozdýcháte každou buňku svého těla

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

Holografické dýchání – část 1

Objevte jemný, přirozený, meditativní způsob dýchání a zažijte, jak se v jeho průběhu uvolnění a energie šíří celým tělem jako vlny na moři. Holografické dýchání zlepší váš dechový vzorec, prohloubí ho a vyladí tak, aby se na něm podílelo doslova celé tělo. Přinese vám uvolnění a zklidnění v situacích, kdy jste v napětí nebo ve stresu. Poslouží také jako skvělá příprava na spánek nebo jako přípravné cvičení pro meditaci.

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
kalaova@seznam.cz
2 roky 2 měsíce před

Zatím velmi náročné….působí to tak velmi uklidňujícím pocitem, že usínám a padám ze židle i gymballu. Musím to znovu zkusit třeba ráno. Tedy pro mne lepší než narkóza. :+))

Admin
2 roky 2 měsíce před

Ahoj Irčo, vypadá to, že jsem se v popisu účinků holografického dýchání trefila a jeho vliv na usínání je značný 🙂 Dej vědět, jak na tebe dýchání působilo ráno. Reakce studentů jsou různé. Některé holografické dýchání hodně uvolní a zklidní, na jiné má spíše stimulující a oživující účinek. Prožitek z dýchání se liší také v různých fázích dne.

Člen
kalaova@seznam.cz
2 roky 2 měsíce před

Pokud sedím a soustředím se na dech(jakýkoliv dech, usnu do pár málo minut), ale tento dech a postoj mi přijdou naprosto nádherná kombinace. Stojím volně, jsem svěží a prožitek energie je naprosto fantastický, mám pocit, že mohu zvednout energii z tantienu a poslat jí spolu s tím dechem a zase vrátit. Možná jen můj pocit, ještě si s tím pohraju. Prima praxe, díky. :+))

Člen
Marie Kurková
2 roky 2 měsíce před

Pocit uklidnění a takového nadhledu a vnitřní radosti. Nevím, jestli je to dobré, ale zbíhají se mě sliny a na určitých místech mě svědí.

Admin
2 roky 2 měsíce před

Milá Marie, popisujete krásné první zkušenosti s holografickým dýcháním. Díky za ně. Pocity svědění souvisí s procesem uvolňování napětí a s tím spojeným rozprouděním energie v místech, kde dobře neproudila. Svědění postupně odezní. Silnější slinění je projevem toho, že se vám povedlo přepnout nervovou soustavu z aktivního, nastraženého nastavení do nastavení autonomního, při kterém se vyšší nervové funkce ztiší a organismus se věnuje obnovujícím procesům: odpočívá, doplňuje síly, regeneruje a vyživuje se. Kdyby vám silnější slinění vadilo, zkuste ještě zmenšit a zjemnit pohyb čelistí a občas si ve cvičení udělejte přestávku, během které se vrátíte ke svému běžnému způsobu dýchání. Díky za sdílení. Alice

Člen
Lucie Forétová
2 roky 2 měsíce před

Také se u mě projevilo silnější slinění, ale nevadí mi to. Jinak za mě úžasné zklidnění. Děkuji Alice ?

Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
2 roky 2 měsíce před

Uvolnění čelistí při nádechu a poloha jazyka za zuby na tvrdém patře, mne často navedla k zívání a protože je večer, tak dobrou noc, zítra budu vědět víc. Děkuji a moc zdravím!

Admin
Hana Turnerová
2 roky 2 měsíce před

ahoj Alice, cvičila som ráno a je to super – ale zrejme ju radšej zaradím na večer 🙂 Neviem ale nájsť druhú lekciu na ktorú odkazuješ na konci videa. Asi ešte nie je zverejnená ? Ďakujem Ti a krásny deň.

Admin
2 roky 2 měsíce před

Ahoj Hanko, druhou část holografického dýchání jsme právě přidali na web, takže můžeš večer zkusit lekce obě ? Ať se ti hezky cvičí ?? Pavel

Admin
Hana Turnerová
2 roky 2 měsíce před

Ďakujem – práve som ju uvidela. 🙂 Krásny deň