Namiřte svou energii správným směrem pro lepší zrak a jasnou vizi

Jemný čchi-kung, který potěší vaše játra, projasní váš zrak a dodá vám energii uskutečnit nové vize

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

Namiřte svou energii správným směrem pro lepší zrak a jasnou vizi

Zabředli jste do ubíjející rutiny a chybí vám v životě svěží drive, který by vám otevřel cestu k novým možnostem? Chcete být pružnější, průbojnější a odolnější nejen na úrovni těla, ale také v tom, jak se stavíte k životu? Podpořte svůj element dřeva a poznejte lépe, jak funguje. Otevřete své tělo čerstvé energii dřeva pomocí nenáročných protahovacích cvičení. Propojte se nohama se zemí v čchi-kungových postojích podobně, jak to svými kořeny dělá strom, a získejte díky tomu nad živou, stoupající energií dřeva lepší kontrolu. Naučte se energii, která ve vás stoupá, usměrnit, zklidnit a zaměřit správným směrem pomocí příjemných čchi-kungových pohybů. Lekce, kterou Alice vedla na živo, se výborně hodí na období jara nebo na ráno, kdy je energie dřeva nejsilnější. Zacvičte si ji také kdykoliv máte pocit, že jste v životě ustrnuli a potřebujete nenásilný impuls pohnout se dál.

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
Marie Kurková
2 roky 5 měsíce před

Lekce přišla zase v pravou chvíli už jsem se vztekala a nechtěla jsem přijmout tu krásnou jarní energii a Alice to velmi decentně dokázala a cítím se jak beránek.Krásné děkuji

Admin
2 roky 3 měsíce před

Výborně, Marie, jste skvělá, že jste tak elegantně ovládla svou jarní energii. Mám radost, že vám lekce přišla vhod.

Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
2 roky 4 měsíce před

Bezvadné cvičení na procítění braničního dechu ,protažení mezižeberních svalů pro ještě hlubší nádech. Měla jsem pocit pevně zakořeněného stromu v zemi a cítila jsem v čchi kungovývh postojích proudění energie až do konečků prstů, takové brnění až mravenčení. Děkuji za prvni jarní cvičení!

Admin
2 roky 3 měsíce před

To jsou skvělé zkušenosti, Věro! Je vidět, že cvičíte pravidelně, jste vnímavá a energie vám v těle dobře proudí. Super. A.

Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
3 měsíce 17 dny před

Energie dřeva načerpána, děkuji za cvičení. Ke slovní pomůcce pro napřímení “jako košile na ramínku” od Pavla mám nové od Alice “jako šňůrka korálů ” je to s vámi zábavné ,mám inspiraci pro děti .Moc zdravím.VěraN.