Síla pohnout horou

Pěstujte sílu, odolnost a vytrvalost způsobem, který vás nevyčerpá, ale občerství.

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

Síla pohnout horou

Máte málo času na to, abyste udržovali své tělo v dobré kondici a při síle? Cítíte, že máte méně sil a nezvládnete toho tolik, co dříve? Chtěli byste posílit a dát si do těla, ale po dlouhém dni nebo týdnu se necítíte na náročné cvičení? Nemusíte se přemáhat. Posilovat se dá i jinak. Naučte se  aktivovat svou vnitřní sílu a posílit a zpevnit své tělo zevnitř, bez použití přílišného úsilí. V této lekci vás Alice naučí pohyby, ve kterých se fáze silového napětí plynule proměňuje v úplné uvolnění. Vaše tělo díky tomu posiluje i relaxuje zároveň.

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
Marie Kurková
3 roky 1 měsíc před

Cvičení se mě nadchlo,i když ze začátku to vypadalo náročné, ale teď mám pocit jako bych cvičila nějaké posilování apod. Cítím se velmi dobře.

Admin
monikakrecanova@seznam.cz
3 roky 1 měsíc před

Děkuji moc! Relaxační, veselé, posilující… Alice je superjedi 😉

Člen
Klára Vojkůvková
3 roky 1 měsíc před

Děkuji moc za cvičení, moc jsem si ho užila a měla jsem z něj skvělý pocit, ale chci se zeptat druhý den mě neuvěřitelně bolely nohy, nikdy jsem tenhle typ bolesti nezažila, po vyspání vše pryč – je možné spojení se cvičením nebo má hledat příčinu jinde?

Admin
3 roky 1 měsíc před

Milá Kláro, mám radost, že jsi vyzkoušela tuhle lekci a měla jsi ze cvičení dobrý pocit. Nohy tě mohly bolet z více důvodů. Lekce je posilující pro celé tělo a zvlášť pro nohy, které jsou po celou lekci hodně zapojené. Je tedy možné, že nohy po skončení lekce trochu bolí. Podivná, neznámá bolest, kterou popisuješ, bude ale spíše pramenit z nějaké stagnace energie v nohou po cvičení. Doporučila bych ti proto, abys na závěr lekce nohy důkladně promasírovala – poplácala, protřela dlaněmi a vytřepala tak, jak se to dělá v čchi-kungové automasáži. Také bych si na tvém místě po masáži na chvilku lehla a nechala energii a oběh krve v nohou uvolnit a vyrovnat.Je ale možné, že se podobná zkušenost už znovu nezopakuje. V čchi-kungu se to stává. Pročistí se nějaký blok v proudění energie a dokud se nevytvoří nový, všechno funguje bez potíží. Doufám, že příští cvičení téhle lekce už bude probíhat zcela v pohodě. Moc pozdravů. A.