Volný a dýchající hrudník – delší verze

Jóga a somatika pro více prostoru v hrudníku a úlevu od napětí v horní čísti trupu.

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

Volný a dýchající hrudník – delší verze

Přední strana hrudníku je oblast, která hodně trpí dnešním stylem života. Bývá sevřená a ochablá, protože se hodiny hrbíte nad prací a máte z toho kulatá ramena a horní záda. Váš hrudník se kvůli tomu nemůže plně otevřít, volně dýchat a vytvářet pohodlný prostor pro srdce. Oživte svůj hrudník tím, že se naučíte pohybovat z hrudní kosti. Dopřejte si sérii rotačních pohybů a jemných záklonů, které krok za krokem váš hrudník rozhýbou, zbaví vás ztuhlosti v horní části trupu a vytvoří více místa pro plíce a srdce. Lekce se vám bude hodit také ve dnech, kdy se cítíte skleslí, uzavření nebo přetížení starostmi. Navozuje pocit otevřenosti, lehkého srdce a optimismu. Lekce se hodí také na léto a podzim, kdy byste měli vytvářet více prostoru pro srdce a plíce. Jestli máte málo času, můžete zvolit kratší verzi lekce.

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
Marie Kurková
1 rok 9 měsíce před

Milá Alice, mám za sebou polovinu lekce je to úžasné.Nejdříve jsem si myslela, že to nedokážii, ale teď už cítím, že se mě lepší dýchá a mám lepší náladu. Musím si na to udělat čas a po částech to zvládat. Jste perfektní učitel a už se těším

Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
1 rok 3 měsíce před

Milá Alice, místo bločků mi posloužily 2 mouky , ale fakt je ,že cvičím raději bez bločků….děkuji za další inspirující lekci pro volný hrudník!