Automasáž pro dobrou funkci žláz a hormonální rovnováhu

Stimulujte endokrinní systém poklepem, masáží a třením, aby v těle všechno dobře fungovalo

fotografie vyučujícího

Alice Simonová

Automasáž pro dobrou funkci žláz a hormonální rovnováhu

Žlázy s vnitřní sekrecí ovlivňují veškeré funkce v organismu. Ovlivňují růst a regeneraci buněk a imunitu. Regulují metabolismus, využívání živin a produkci energie v těle. Mají vliv na vaši emoční rovnováhu, vnímání a na mnoho dalšího. Pro vaše zdraví a dlouhý život je důležité, aby žlázy byly zdravé a pracovaly vyváženě. Podpořte zdraví žláz pomocí jednoduché automasáže. Naučte se nejdůležitější žlázy v těle najít a přivést k nim svoji pozornost. Pomocí jemného poklepání a tření rozpusťte stagnace energie v místech, kde se žlázy nachází, a podpořte jejich funkci tím, že v nich rozproudíte energii. Až se masáž naučíte, můžete žlázám dopřát komplexnější péči v lekci, která automasáž doplňuje čchi-kungovými pohyby. Najdete ji zde.

Toto je náhled lekce. Přihlaste se, pokud si lekci chcete zacvičit. Nemáte ještě předplatné na Umění energie?

Získejte předplatné

Máte otázku nebo komentář?


Člen
Jitka Stiessová
1 rok 4 měsíce před

Milá Alice, děkuju za velice příjemnou lekci! Tělo teď vnímám jako celistvé a spokojené! I když slinivka mi sdělila, že si připadá zanedbaná… Budu ji opečovávat :))))

Admin
1 rok 4 měsíce před

Výborně, Jitko, to je moc hezké předsevzetí, že budeš více pečovat o slinivku. Zaslouží si to 🙂 A

Člen
Marie Kurková
1 rok 4 měsíce před

Zdravím Alice, “já se krásně mám”. Mohla bych vyjmenovat, jak jsem se dobře neměla”.Mávnutím kouzelného proutku je vše pryč, dokonce cítím se blaženě. Děkuji a protože mám ráda své blízké, tak jim doporučuji,aby si Orla v hnízdě předplatili, protože je to investice. která se vyplatí. Léky nejsou, je ještě zima ,zlobíme se na sebe a na všechno prostě deprese jak hrom a pouze pár minut a je to pryč.Ještě moc díky Vám oběma Marie

Člen
VĚRA NOVÁKOVÁ
1 rok 4 měsíce před

Automasáže jsou super!

Admin
1 rok 4 měsíce před

Díky, Věro, jsem ráda, že vás automasáž baví 🙂 A.

Člen
Zuzana Škrobová
1 rok 1 měsíc před

báječné, objevné, díky!